Apeks Dental

General Implants ve Mr. Schulz İmplantları’nın Türkiye’de tek yetkili distribütörü olan Apeks Dental, implant sektörünün yıllardır ihtiyacını duyduğu bir girişimdir. Hızla gelişen ama istenen kalitede hizmeti veremeyen implant sektörüne yüksek kaliteyi uygun fiyatlarda sunabilme imkânını Apeks Dental vermektedir. Sektöre getirdiği yenilik ve ortaya koyduğu vizyon Ankara’da açılan 3 katlı implant merkeziyle daha ilk günden tescillenmiştir.

Canlı cerrahi ünitesi, seminer salonları, kütüphane ve kafeteryaları gibi daha birçok bölümü içinde bulunduran merkezimiz tüm profesyonellere hizmet vermektedir. Apeks Dental geniş ürün yelpazesini stok problemi yaşamadan hizmetinize sunmaktadır. Firmamız, ürünü kullanıcıyla buluştururken yüksek kalitede servis hizmeti sağlayan sektöründe deneyimli yerleşik ve seyahat eden personelleriyle Türkiye’nin her bölgesine ve her üniversite, hastane ve fakültesine hizmet vermektedir. Apeks Dental klinik kullanıcılarımıza implantolojinin yanı sıra Cerrahi ve Periodontoloji alanları için eksiksiz bir biyolojik rejeneratif çözüm portföyü sunmaktadır.

Apeks Dental; Seminer Ünitesi, Kapalı Devre Televizyon Sistemi ile Desteklenen Seminer Salonu, Sterilizasyon Ünitesi, Kafeterya, Kütüphane, Yönetim Ofisleri, Yerleşik ve Gezici Araçlarla Hızlı ve Kaliteli Bir Hizmet Vermektedir. Apeks Dental; Stok Probleminin Yaşanmaması, Geniş Ürün Yelpazesi, Spesifik Ürün Çeşitliliği ile ön plandadır. Apeks Dental; Teorik ve Pratik Uygulamalı Eğitim, Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Desteği, Seminerler, Geziler ve Fuarlar düzenlemektedir. Mr. Schulz İmplantlarının yakın şube merkezleri; Ankara, İstanbul, Malatya, Antalya, Diyarbakır, Van ve Gaziantep’tedir.

Welcome to ladbrokes sign-up information.